Oferta pracy w naszym salonie.

27-07-2022

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika do sklepu.

Zadania:

  • obsługa sklepu internetowego oraz innych portali sprzedaży internetowej,
  • pomoc w codziennych sprawach sklepowych.

Zapewniamy:

  • stałą umowę i godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w otwartym i wspierającym się zespole,
  • finansowy system motywacyjny.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość obsługi komputera.

Mile widziane:

  • minimalna znajomość zagadnień związanych z tematyką audio,
  • aktywność w Social Media,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Kandydaci proszeni są o osobiste doręczenie swojego CV i listu motywacyjnego do naszego salonie w Koninie przy ulicy JASNA 1, załączając informację: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".