Optoma z pełną gamą urządzeń już w sprzedaży.

30-04-2019

Optoma dostarcza wciągających doznań audiowizualnych dla usieciowionego świata.

Zawsze na pierwszym miejscu są dla nas potrzeby i doznania klientów, dlatego projektory Optomy łączą w sobie najlepsze technologie przetwarzania obrazów oraz wyjątkowe aspekty inżynieryjne i innowacje, zapewniając oszałamiająco czysty obraz i najwyższą niezawodność. Produkty te, zaprojektowane dla profesjonalnych zastosowań audio-wideo oraz dla rozrywki domowej, korzystają z technologii DLP®, ktorej prekursorem jest firma Texas Instruments.

Optoma jest wiodącym światowym producentem wielokrotnie nagradzanych projektorów multimedialnych dla biznesu, edukacji, profesjonalnych zastosowań AV czy domowej rozrywki. Optoma oferuje kompleksową ofertę produktów spełniajacych zarówno wysokie wymagania techniczne współpracujących urządzeń elektronicznych, jak i rosnące oczekiwania użytkowników dotyczące najwyższej jakości obrazu HD i 3D.

Wysoka jakość wykonania, innowacyjne produkty i szczególne podejście do obsługi klienta to wyróżniki Optomy. Najnowsza technologia DLP® od Texas Instruments połączona z doświadczeniem naszych inżynierów w zakresie zaawansowanej optoelektroniki i pasją tworzenia najlepszych produktów sprawia, że projektory wyświetlają krystalicznie czyste, niedoścignionej jakości obrazy.

Grupa Optoma posiada siedziby kontynentalne w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Optoma Europe, z siedzibą w Londynie, obejmuje swoim działaniem Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA). Uslugi lokalne są świadczone za pośrednictwem wielu biur rozlokowanych w całym regionie.