Swiąteczna prezentacja głośników Dynaudio Confidence 50 o wartości 126 000 PLN.

11-12-2021

Nasz salon ma przyjemność zaprosić Państwa na ucztę dla audiofila. W tym szalonym okresie przedświątecznym warto nas odwiedzić aby zapoznać się z referencyjnymi kolumnami duńskiej marki Dynaudio z serii Confidence model 50.

Confidence to najlepsza seria zestawów głośnikowych, jakie udało się do tej pory wyprodukować w Dynaudio; naszpikowana nowinkami naukowymi opracowanymi specjalnie po to, by oddać cześć sztuce. Zupełnie nowe przetworniki, w tym potężny nowy tweeter Esotar3, współpracują z precyzyjną kompozytową odgrodą, obudową o innowacyjnej konstrukcji i zoptymalizowaną zwrotnicą, tworząc w efekcie najbardziej zaawansowane pasywne zestawy głośnikowe w historii marki.

  • Zaprojektowane i zbudowane w Danii.
    Seria Confidence przeszła intensywne i wyczerpujące testy w ośrodku pomiarowym Jupiter należącym do Dynaudio Labs. Setki godzin analiz i odsłuchów zaowocowały najlepszym zestawem głośnikowym, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.
  • Zupełnie nowy głośnik wysokotonowy Esotar3
    Legenda trwa. Całkowicie nowy tweeter Esotar3 został zoptymalizowany tak, aby uzyskać jeszcze większą szczegółowość i finezję dźwięku oraz jeszcze lepsze osiągi. Wyposażono go w pomysłowy, tłumiący rezonanse stożek wewnętrzny Hexis oraz innowacyjne materiały, udoskonalenia w zakresie przepływu powietrza i nie tylko.
  • Technologia DDC nowej generacji
    Dynaudio Directivity Control, nasza platforma technologiczna kształtowania dźwięku została odnowiona od samych podstaw, przeprojektowana, udoskonalona i wzbogacona o reflektor DDC - unikalny, obrabiany falowód, który kieruje muzykę dokładnie tam, gdzie powinna trafiać: do twoich uszu.

Prezentacja trwa w okresie 12 - 24 grudnia w salonie Audio-Mix w Koninie.

Z racji sytuacji pandemicznej prosimy o wcześniejsze umówienie wizyty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą rodziną Dynaudio Confidence: => LINK WWW.