Denon DCD-800NE (srebrny). Odtwarzacz płyt CD.

 • Dostępność: Z reguły dostępne, przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie dostępności oraz czasu realizacji. Z reguły dostępne, przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie dostępności oraz czasu realizacji.
 • szt.
 • 1 798,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. 63 240-69-85.
 • Możliwość kupna w systemie ratalnym - Raty 0% lub otrzymania rabatu.
 • Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Denon.
 • Na każdy zakup wystawiamy paragon lub fakturę vat 23%.
 • Gwarancja: 2 lata + 1 rok po rejestracji.
 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.
 • Oferowany produkt jest nowy.
 • Kompletne fabryczne wyposażenie.
 • Bezpłatna wysyłka kurierem, wysyłany przez nas towar jest zawsze odpowiednio zabezpieczony.
 • Cena za: 1 sztukę.

Odtwarzacz płyt CD Denon DCD-800NE.

Słuchaj muzyki w wysokiej rozdzielczości i ciesz się kolekcją swoich ulubionych płyt CD dzięki odtwarzaczowi Denon DCD-800NE ze zintegrowanym portem USB. Zaawansowane przetwarzanie AL32 Plus w połączeniu z innowacyjną strukturą obwodów zapewnia, że nagrania są dokładnie odwzorowywane oraz wiernie oddają oryginalny dźwięk. Opatentowany napęd płyt CD odtwarzacza DCD-800NE dostarcza najwyższej jakości sygnały audio do podłączonego wzmacniacza, a port USB obsługuje pliki muzyczne w wysokiej rozdzielczości do PCM 192 / 24 oraz DSD 2.8 MHz / 5.6 MHz. Konstrukcja odporna na wibracje redukuje niepożądane rezonanse i zakłócenia, dzięki czemu jakość dźwięku spełnia surowe standardy jakości Denon. Opierając się na ponad 100 letnim doświadczeniu w produkcji komponentów audio, zaufaj zespołowi Denon, by cieszyć się dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości, który przekracza Twoje oczekiwania.

Technologia ADVANCED AL32 PROCESSING PLUS
Odtwarzacz DCD-800NE został wyposażony w technologię Advanced AL32 Processing Plus, najnowszy standard analogowego przetwarzania sygnału Denon. Advanced AL32 Processing Plus wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, które obsługują źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Algorytm dodaje punkty, które powinny istnieć przed i po danymi w dużych ilościach, wygładzając przebieg fali dźwiękowej oraz przywracając informacje utracone podczas zapisu cyfrowego. W wyniku czego odtwarzany sygnał jest bardzo szczegółowy, wolny od zakłóceń, bogato ekspresyjny przy niskich częstotliwościach oraz pozostaje doskonale wierny oryginalnemu brzmieniu. Słuchaj utworów zgodnie z zamierzeniami wykonawcy.

Odporna na wibracje konstrukcja zapewniająca doskonały dźwięk
Konstrukcja odporna na wibracje redukuje niepożądane zakłócenia brzmienia, dzięki czemu jakość dźwięku spełnia surowe standardy Denon. Transformatory mocy są montowane na spodzie obudowy odtwarzacza DCD-800NE i bezpośrednio nad izolatorami, aby zapobiec niepożądanym wibracjom. Obniżając transformator, drgania otaczające obudowę zostały zredukowane, co gwarantuje nieskazitelną jakość dźwięku.

Precyzyjny konwerter cyfrowo analogowy DAC
Aby dokładnie zsynchronizować obwody cyfrowe, odtwarzacz DCD-800NE został wyposażony w konwerter cyfrowo analogowy DAC Master Clock, który dostarcza sygnały zegara do przetwornika DAC. Stworzony z wyjątkową precyzją zegar główny bezpośrednio przylega do przetwornika DAC, który tłumi drgania i zapewnia optymalną dokładność konwersji cyfrowo analogowej. Służy jako punkt odniesienia do pracy z półprzewodnikami i optymalizuje wydajność cyfrowego układu audio. Dwa zintegrowane oscylatory zegarowe redukują szum fazowy, z których każdy odpowiada za określoną częstotliwość próbkowania (44,1 kHz i 48 kHz). Zegar główny DAC precyzyjnie obsługuje wiele częstotliwości próbkowania od 44,1 kHz do 192 kHz, a nawet do DSD 5.6MHz, bez potrzeby zaokrąglania wartości.

Zaawansowane obwody o zminimalizowanych ścieżkach sygnałowych
Schematy obwodów w odtwarzaczu DCD-800NE zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ścieżki sygnału były jak najkrótsze. Przy krótszych ścieżkach sygnału zmniejsza się interferencja między obwodami lewego i prawego kanału, a niekorzystne wpływy na sygnał audio są minimalizowane. W rezultacie ścieżki obwodu w modelu DCD-800NE dostarczają dźwięk, który jest czysty, wysoce klarowny oraz wierny oryginalnemu nagraniu.

Tryb Pure Direct
Ciesz się trybem Pure Direct odtwarzacza DCD-800NE. Tryb Pure Direct przesyła dźwięk bezpośrednio do wzmacniacza, omijając sekcję przetwarzania DSP, które w przeciwnym razie mogłoby zabarwić sygnał. To, co słyszysz, to czysty, szczegółowy i dokładny dźwięk.

Cyfrowe wyjścia optyczne oraz koaksjalne
Odtwarzacz DCD-800NE został wyposażony w jedno cyfrowe wyjście optyczne oraz jedno cyfrowe wyjście koaksjalne do połączenia z cyfrowym wejściem wzmacniacza lub amplitunera AV.

Najważniejsze parametry:

 • Odtwarzacz CD DCD-800NE został zaprojektowany tak, aby jak najlepiej obsługiwać zarówno muzykę z płyt CD, jak i dźwięk wysokiej rozdzielczości, dzięki tej samej technologii Denon Advanced AL32 Processing Plus zastosowanej w odtwarzaczu sieciowym DNP-800NE. Wejście USB umożliwia podłączenie urządzeń pamięci masowej, z których można bezpośrednio odtwarzać muzykę w wysokiej rozdzielczości 192 kHz / 24 bitów oraz DSD 2,8 / 5,6 MHz.
 • nowo zaprojektowana seria zapewniająca technologie oraz jakość dźwięku flagowych modeli firmy Denon w przystępnej cenie
 • dedykowane wyjścia analogowe o stałym i zmiennym poziomie dla podłączenia wzmacniaczy mocy / aktywnych głośników
 • odtwarzacz CD z wejściem USB typu A umożliwia odtwarzanie treści z częstotliwością do 192 kHz / 24 bit oraz DSD 2,8 / 5,6 MHz
 • technologia Advanced AL32 Processing Plus zapewnia płynny, bardzo szczegółowy dźwięk zarówno z płyt CD jak i z formatów audio wysokiej rozdzielczości
 • konstrukcja antywibracyjna zapewniająca minimalne zniekształcenia oraz maksymalną rozdzielczość dźwięku
 • kontrola przez aplikację modeli DCD-800NE / PMA-800NE poprzez DNP-800NE i aplikację HEOS lub zdalna kontrola wszystkich trzech komponentów za pośrednictwem dostarczonych pilotów
 • waga netto: 4.30 kg
 • wymiary produktu: 434 x 107 x 273 mm