Marantz PM-KI + SA-KI Ruby (czarny). Zestaw wzmacniacz i odtwarzacz CD. Nr seryjny 000023.

 • Dostępność: Dostępne natychmiast. Dostępne natychmiast.
 • kpl.
 • 35 990,00 zł 28 799,00 zł / kpl.
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel.: 63 240-69-85.
 • Możliwość kupna w systemie ratalnym.
 • Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Marantz.
 • Na każdy zakup wystawiamy paragon lub fakturę vat 23%.
 • Gwarancja: 2 lata + 1 rok po rejestracji.
 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.
 • Kompletne fabryczne wyposażenie.
 • Jeżeli nasza oferta cenowa interesującego Cię produktu jest za wysoka i znalazłeś ofertę, w której ten sam produkt kosztuje mniej niż u nas, zadzwoń lub napisz do nas z propozycją swojej ceny.
 • Bezpłatna wysyłka kurierem, wysyłany przez nas towar jest zawsze odpowiednio zabezpieczony.
 • Cena za: 1 zestaw.
 • W skład zestawu wchodzi:
  - Marantz PM-KI Ruby
  - Marantz SA-KI Ruby

Marantz PM-KI + SA-KI Ruby czarny. Zestaw stereo wzmacniacz i odtwarzacz CD.

 

Oferta promocyjna dotyczy naszego zestawu ekspozycyjnego o nr seryjnym "000023". 

 

Kiedy umiejętności i pasja idą w parze, spodziewaj się arcydzieła. Przedstawiamy zintegrowany wzmacniacz PM-KI Ruby i SA-KI Ruby, odtwarzacz Super Audio CD z DAC. Z okazji swojego rubinowego jubileuszu, 40 lat współpracy z Marantz, Ken Ishiwata i jego śmiały zespół stworzyli te dwa nowe audiofilskie klejnoty z ręcznie wyselekcjonowanych i wyprodukowanych na zamówienie komponentów, stworzonych wprost do przenoszenia wszystkich emocji muzycznych. Seria KI Ruby jest precyzyjnie wykonana i wirtuozersko dostrojona, tak aby dostarczyć najbardziej przyjemny dla ucha dźwięk i wzmocnić jego odbiór przez Twoje zmysły. Każdy z nowych komponentów będzie dostępny w ściśle ograniczonej edycji 1000 egzemplarzy.

www.marantz.pl


Świętujemy 40 lat doświadczenia i pasji
Z okazji czterdziestej, rubinowej rocznicy współpracy z Marantz, Ken Ishiwata oraz jego doborowy zespół stworzyli dwa audiofilskie klejnoty z ręcznie dobieranymi oraz wykonanymi na zamówienie komponentami, aby jak najlepiej dostarczać wszystkie emocje towarzyszące muzyce. Seria KI Ruby została precyzyjnie wykonana oraz starannie dostrojona, aby zapewnić jak najbardziej emocjonalny dźwięk, który pobudzi twoje zmysły. Każdy komponent jest ściśle ograniczony do edycji 1 000 sztuk.

KI Signature - Według Kena Ishiwata
Jedynie kilka firm działających w branży hi fi, jeśli jakaś w ogóle, może pochwalić się faktem, że jedna osoba jest odpowiedzialna za dostrajanie brzmienia przez cztery dekady - tak jak Ken Ishiwata w Marantz. Odtwarzacz SACD oraz wzmacniacz KI Ruby wykraczają poza standardy poprzednich osiągnięć serii KI Signature, wcielając w życie doświadczenie i wiedzę Kena Ishiwaty. Dlatego oba komponenty zawierają grawerowany laserowo podpis Ken Ishiwata jako integralną część ich designu.

 • Zestaw kolekcjonerski
 • Indywidualne numery seryjne
 • Tylko 1000 zestawów dostępnych – 50 w Polsce.

Wzmacniacz PM-KI Ruby.
PM-KI Ruby został zbudowany tylko dla jednego celu - doskonałego dźwięku - dlatego wykorzystuje on w pełni dyskretną, dwustopniową konstrukcję z oddzielnymi zasilaczami dla sekcji przedwzmacniacza i sekcji wzmacniacza mocy, a także nawiązuje do projektu flagowego wzmacniacza PM-10 z zaawansowaną sekcją gramofonową Phono w komplecie z układem Marantz Musical Premium Phono EQ oraz technologią Marantz HDAM dla zapewnienia czystości sygnału.

Jakość klasy Premium
Został on zbudowany w oparciu o dwuwarstwową podstawę odporną na wibracje w celu zapewnienia jak największej sztywności, z aluminiową górną pokrywą o grubości 5 mm, solidnym aluminiowym frontem, miedzianą obudową oraz masywnymi izolatorami.

Wzmacniacz został wyposażony w wysokiej jakości niklowane przyłącza wejściowe oraz wysokiej jakości miedziane terminale głośnikowe.

Układy wewnętrzne
PM-KI Ruby wyposażony został w technologię Current feedback z nowo opracowanym obwodem szerokiego zakresu oraz toroidalnym transformatorem dedykowanym dla sekcji przedwzmacniacza, dla uzyskania klarownego, potężnego dźwięku.

"Moduł HDAM® SA3 oferuje najczystszą możliwą ścieżkę sygnału oraz optymalną dynamikę dzięki wzmacniaczowi, który dostarcza 100 W na kanał do głośników 8ohm lub 200 W na kanał przy 4ohm. Ścieżka sygnału audio została w całości wykonana z dyskretnych, starannie dobranych komponentów dla zapewnienia optymalnej jakości, z wyrównaniem RIAA podzielonym na elementy pasywne i aktywne: korekcja RIAA jest przeprowadzana przez obwód Marantz HDAM, podczas gdy wzmocnienie odbywa się poprzez wzmacniacz klasy A o minimalnych zniekształceniach. "

Sekcja gramofonowa Phono
Sekcja ta została zaprojektowana w celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku poprzez uproszczenie ścieżki sygnału, dzięki zastosowaniu we wzmacniaczu PM-KI sekcji Marantz Musical Premium Phono EQ można używać zarówno z kartridżami MM, jak i MC o niskiej mocy wyjściowej, dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi dla kartridżów MC.

Cała konstrukcja została zaprojektowana w celu obniżenia zniekształceń dzięki zastosowaniu dwustopniowego wzmocnienia, łącząc Marantz HDAM z JFET (tranzystory polowe z bramkami skrzyżowanymi) w sekcji wejściowej, co zapewnia wysoką impedancję wejściową. Pozwoliło to na dalsze uproszczenie konstrukcji, bez negatywnego sprzężenia zwrotnego, poprzez usunięcie kondensatorów sprzęgających - wszystkie podzespoły są ekranowane - ponownie redukując zniekształcenia oraz poprawiając czystość sygnału.

Laserowo grawerowany autograf
Marantz projektuje i wytwarza wzmacniacze od ponad 65 lat, a od 40 lat w ich tworzeniu widać doświadczenie eksperckie Kena Ishiwata.

Teraz, aby zaznaczyć cztery dekady swojej współpracy z marką, stworzony został wzmacniacz PM-KI Ruby. Jego projekt i strojenie są autorskim przedsięwzięciem zespołu inżynierów pod przewodnictwem Kena Ishiwata. Każdy z produktów nosi specjalnie stworzony na obudowie autograf i motyw Ruby.

Najważniejsze parametry w skrócie:

 • Zaprojektowany i wszechstronnie dostrojony przez zespół kierowany przez Kena Ishiwata, czerpiący z ponad 65 lat wiedzy o projektowaniu wzmacniaczy Marantza
 • Przedwzmacniacz wysokiej rozdzielczości wykorzystujący własnej technologii HDAM
 • Konstrukcja wzmacniacza mocy pochodzaca z flagowego wzmacniacza PM-10
 • Wysoka moc: 100 W + 100 W (8 omów), 200 W + 200 W (4 omy)
 • W pełni dyskretna, dwustopniowa konstrukcja zapewniająca czystość sygnału, z oddzielnymi zasilaczami dla sekcji przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy w celu zmniejszenia zakłóceń
 • Transformator toroidalny dedykowany do przedwzmacniacza dla uzyskania klarowności i precyzji dźwięku
 • Dedykowany wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji całkowicie dyskretnej, z obsługą HDAM-SA2
 • Liniowa regulacja głośności z nowym elektrycznym systemem głośności
 • Grawerowany laserowo autograf "Ken Ishiwata" i motyw Ruby, honorujący 40 lat współpracy Kena Ishiwata z Marantz
 • waga netto: 15.70 kg
 • wymiary produktu: 440 x 453 x 127 mm

 

SA-KI odtwarzacz Super Audio CD.
SA-KI Ruby bazuje na sukcesie swoich wyjątkowych poprzedników, oraz został tak zaprojektowany, aby wynieść wydajność odtwarzaczy CD marki Marantz na najwyższy poziom. Teraz jest to nowy klasyk. SA-KI Ruby dostarcza taki rodzaj dźwięku, który przybliży Cię do ulubionej muzyki bardziej niż kiedykolwiek.

Jakość klasy Premium
SA-KI Ruby wyposażony został w zaprojektowany od podstaw mechanizm napędu dysków, opracowany przez inżynierów Marantza z myślą o uzyskaniu jak najdoskonalszego dźwięku: SACD-M3. Jest on w stanie odtwarzać płyty SACD, CD oraz kompilacje nagrane na CD-ROM lub DVD-ROM.

Zaawansowana konstrukcja SA-KI Ruby to połączenie czystego designu z mocarnym zasilaczem opartym o transformator toroidalny, izolowane wejścia cyfrowe i wysokiej jakości analogowy stopień wyjściowy ze sztandarowymi układami Marantz HDAM.

Filtrowanie oraz przetwarzanie
SA-KI Ruby dysponuje również asynchronicznym wejściem USB, które może obsługiwać formaty aż do PCM / DXD 384kHz / 32bit oraz DSD 11.2MHz, odtwarza również wszystkie formaty cyfrowej muzyki za pomocą unikalnej technologii Marantz Musical Mastering.

SA-KI Ruby wykorzystuje unikatową technologię Marantz Musical Mastering: wszystkie pliki cyfrowe są konwertowane na jednobitowy strumień danych przy użyciu opracowanego przez Marantz konwertera MMM-Stream będącego częścią odtwarzacza, a następnie sygnał wysokiej częstotliwości jest przetwarzany przez układ MMM-Conversion, używ miejsce konwencjonalnego DAC, co w efekcie daje na wyjściu sygnał analogowy.

Laserowo grawerowany autograf
Marantz projektuje i wytwarza wzmacniacze od ponad 65 lat, a od 40 lat w ich tworzeniu widać doświadczenie eksperckie Kena Ishiwata.

Teraz, aby zaznaczyć cztery dekady swojej współpracy z marką, stworzony został odtwarza CD SA-KI Ruby. Jego projekt i strojenie są autorskim przedsięwzięciem zespołu inżynierów pod przewodnictwem Kena Ishiwata. Każdy z produktów nosi specjalnie stworzony na obudowie autograf i motyw Ruby.

Najważniejsze parametry w skrócie:

 • Zaprojektowany i wszechstronnie dostrojony przez zespół kierowany przez Kena Ishiwata, czerpiąc z ponad 35 lat doświadczenia Marantz w konstruowaniu odtwarzaczy CD
 • Opracowany wewnętrznie mechanizm SACD/CD "SACDM-3", zaprojektowany wyłącznie dla audio
 • Odtwarzanie płyt SACD/CD i odtwarzanie kompilacji na CD-ROM i DVD-ROM
 • Asynchroniczne wejście USB dla dźwięku hi-res do PCM / DXD 384 kHz / 32 bity i DSD 11,2 MHz
 • Izolacja USB i wejść cyfrowych w celu blokowania szumów ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych
 • Innowacyjny Marantz Musical Mastering upsampling w technologii MMM-Stream do DSD i filtrowanie
 • Indywidualnie zaprojektowana 1-bitowa bezpośrednia konwersja MMM-Conversion z DSD na analogową
 • Nowy analogowy stopień wyjściowy z technologią Marantz HDAM-SA3 i HDAM-SA2 oraz wyjściem o niskiej impedancji
 • Zasilacz skonstruowany w oparciu o transformator toroidalny
 • Dedykowany wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji całkowicie dyskretnej z obsługą HDAM-SA2
 • Grawerowany laserowo autograf "Ken Ishiwata" i motyw Ruby, oznaczający 40 lat współpracy Kena Ishiwata z Marantz
 • waga netto: 17.10 kg
 • wymiary produktu: 440 x 419 x 127 mm