Marantz SR6013 srebrno-złoty. Amplituner kina domowego.

 • Dostępność: Z reguły dostępne. Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie dostępności telefonicznie lub mailowo. Z reguły dostępne. Przed złożeniem zamówienia prosimy o potwierdzenie dostępności telefonicznie lub mailowo.
 • szt.
 • 4 995,00 zł / szt.
 • Oblicz_raty_duckblue
 • Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel.: 63 240-69-85.
 • Możliwość kupna w systemie ratalnym - Raty 0% lub otrzymania rabatu.
 • Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marki Marantz.
 • Na każdy zakup wystawiamy paragon lub fakturę vat 23%.
 • Gwarancja: 2 lata + 1 rok po rejestracji.
 • Produkt pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji.
 • Oferowany produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.
 • Kompletne fabryczne wyposażenie.
 • Jeżeli nasza oferta cenowa interesującego Cię produktu jest za wysoka i znalazłeś ofertę, w której ten sam produkt kosztuje mniej niż u nas, zadzwoń lub napisz do nas z propozycją swojej ceny.
 • Bezpłatna wysyłka kurierem, wysyłany przez nas towar jest zawsze odpowiednio zabezpieczony.
 • Cena za: 1 sztukę.

Amplituner kina domowego Marantz SR6013.

9.2 kanałowy amplituner AV 4K Ultra HD z dźwiękiem surround, technologią HEOS oraz sterowaniem głosowym Alexa

Zanurz się w oszałamiającym dźwięku przestrzennym 3D dzięki amplitunerowi AV SR6013, korzystaj z dekodowania dźwięku przestrzennego surround Dolby Atmos i DTS: X, z możliwością obsługi głośników górnej warstwy. Amplituner został wyposażony w 9 kanałów wzmacniacza o mocy 185 watów na kanał, dzięki czemu można korzystać z systemu głośników w konfiguracji 7.1.2 lub 5.1.4 bez zewnętrznego wzmacniacza; z dodatkowym wzmacniaczem konfiguracja może zostać rozszerzona do wersji 7.1.4, ponieważ model SR6013 obsługuje przetwarzanie 11.2 kanałowe. W prostszych ustawieniach surround dwa kanały wzmacniacza zintegrowanego amplitunera SR6013 można przypisać do obsługi głośników w drugiej strefie audio, nawet odtwarzając inne źródło niż w głównym pomieszczeniu.
Zaprojektowana z myślą o przyszłości, zaawansowana sekcja wideo amplitunera SR6013 jest w pełni kompatybilna z najnowszymi specyfikacjami HDMI oraz HDCP 2.2 na wszystkich 8 wejściach HDMI. Dzięki rozdzielczości wideo 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, High Dynamic Range (HDR), HLG (Hybrid Log Gamma), wideo 21:9, 3D, BT.2020 oraz obsłudze Dolby Vision na każdym wejściu, amplituner SR6013 jest całkowicie gotowy do obsługi przyszłych rozwiązań technologicznych. Dodatkowo obsługiwany jest także standard eARC (Enhanced Audio Return Channel) dla zapewnienia pełnej rozdzielczości dźwięku 3D za pośrednictwem ARC.
Wbudowana bezprzewodowa technologia HEOS multi room oznacza, że amplituner SR6013 można zintegrować z innymi produktami HEOS, abyś mógł cieszyć się ulubioną muzyką w całym domu. Przeglądaj, wyszukuj i odtwarzaj własną bibliotekę muzyczną, a także korzystaj z internetowych muzycznych serwisów streamingowych oraz tysięcy internetowych stacji radiowych za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS, a Bluetooth i AirPlay 2 umożliwiają bezpośredni streaming muzyki z dowolnego kompatybilnego urządzenia. Korzystaj z sterowania głosowego w połączeniu z urządzeniem Amazon Echo, aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości amplitunera.

Potężny 9 kanałowy wzmacniacz zbudowany ze starannie dobranych komponentów, tryb ECO
Amplituner SR6013 wyposażony został w identyczne, dyskretne, zbudowane ze starannie dobranych komponentów wysokoprądowe wzmacniacze mocy na każdym z 9 kanałów, co zapewnia doskonały dźwięk zarówno w przypadku muzyki, jak i filmów. Moc wyjściowa 185 W na kanał umożliwia obsługę głośników o niskiej impedancji, zapewniając doskonałą kontrolę i kompatybilność z głośnikami 4 ohm. Aby cieszyć się wciągającym dźwiękiem 3D, można wykorzystać system głośników w konfiguracji 7.1.2 lub 5.1.4 bez potrzeby stosowania zewnętrznego wzmacniacza, lub rozszerzyć konfigurację do wersji 7.1.4 z dodatkowym wzmacniaczem dwukanałowym, przy wykorzystaniu 11.2 kanałowego przetwarzania amplitunera SR6013. Tymczasem tryb Eco zapewnia oszczędność energii: amplituner został wyposażony w ekranowy miernik Eco i umożliwia korzystanie z odbiornika w trybie oszczędzania energii. Zmniejsza wtedy maksymalną moc wyjściową lub stosuje strategie małej mocy przy mniej skromnych ustawieniach - i wszystko to bez wpływu na doskonałą jakość dźwięku modelu SR6013.

Najnowsze standardy HDMI, kompatybilność z HDCP 2.2
Oferując 8 wejść HDMI, w tym jednym wygodnie umieszczonym na przednim panelu w celu szybkiego połączenia, amplituner SR6013 wyposażony został w zaawansowaną sekcję wideo obsługującą najnowsze specyfikacje HDMI, w tym rozdzielczość 4K Ultra HD 60Hz, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, High Dynamic Range (HDR), format obrazu 21:9, 3D, BT.2020 oraz obsługę Dolby Vision na każdym wejściu, jak również kompatybilność z HLG (Hybrid Log Gamma), nowym formatem transmisji HDR. Zgodność z standardem HDCP 2.2 dla zawartości chronionej przed kopiowaniem 4K Ultra HD oznacza, że amplituner SR6013 jest gotowy na następną generację odtwarzaczy Blu-ray, dekoderów i innych źródeł sygnału 4K Ultra HD, a jego procesor wideo może transkodować i skalować analogowy i cyfrowy sygnał wideo do rozdzielczości 4K Ultra HD, nadając nowe życie ulubionym, starszym źródłom. Dostępne są również trzy wyjścia HDMI - dwa dla strefy głównej, dzięki czemu można jednocześnie uruchomić telewizor i projektor, oraz jedno dedykowane dla drugiej strefy.

Dolby Atmos
Poczuj każdy wymiar dźwięku dzięki Dolby Atmos. Dolby Atmos przenosi Cię w sam środek akcji dzięki ruchomemu dźwiękowi, który płynie dookoła Ciebie z zapierającym dech w piersiach realizmem. Ciesz się konfiguracją głośników dźwięku przestrzennego surround 5.1 lub nawet 7.1 z czteroma dodatkowymi głośnikami górnej warstwy lub czteroma głośnikami dedykowanymi Dolby Atmos (7.1.4 z dodatkowym 2 kanałowym wzmacniaczem), aby uzyskać najwyższą jakość kina domowego. Dostępny jest również upmixer Dolby Surround dla starszych treści.

DTS:X
Dekodowanie DTS: X ™ umieszcza dźwięk w miejscu, w którym naturalnie występuje on w przestrzeni, tworząc realistyczne, wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe w Twoim domu. Większa głębia oraz zwiększony realizm wciągną Cię w świat Twoich ulubionych filmów. Dołączony mechanizm mapowania przestrzennego, DTS Neural: X ™, zapewnia nowe życie Twoim kolekcjom filmów, gier i muzyki! DTS: X zapewnia doskonałe wrażenia kina domowego, nawet bez zainstalowanych głośników górnej warstwy.

Obsługa dźwięku kodowanego obiektowo HDMI eARC
eARC (Enhanced Audio Return Channel) obsługuje Dolby Atmos lub DTS: X z aplikacji telewizyjnych za pomocą pojedynczego połączenia kablem HDMI dla zapewnienia najprostszej konfiguracji.

Wbudowany moduł Bluetooth, Wi-Fi oraz AirPlay 2
Aby umożliwić bezprzewodowy streaming muzyki przez Bluetooth oraz Wi-Fi, amplituner SR6013 został wyposażony w zaawansowany system nadawczo odbiorczy z dwiema antenami, zapewniający niezawodny streaming nawet w miejskich środowiskach o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych. Dzięki kompatybilności z AirPlay 2 firmy Apple możesz cieszyć się listą ulubionych utworów bezprzewodowo z ulubionego urządzenia z systemem iOS, na przykład iPhone'a lub iPada.

Technologia HEOS, idealne rozwiązanie do streamingu multi room
Dzięki wbudowanej bezprzewodowej technologii streamingu HEOS multi room, amplituner SR6013 może stać się kluczowym elementem systemu HEOS. Możesz cieszyć się ulubioną muzyką w dowolnym miejscu i gdziekolwiek w domu, kontrolowaną przez bezpłatną aplikację HEOS. Odtwarzaj muzykę z dowolnego urządzenia, aby słuchać tej samej piosenki w każdym pokoju lub odtwarzaj różne utwory w każdej strefie.

Aplikacja HEOS
Możliwości odtwarzania do wielu serwisów streamingowych na Twoim amplitunerze SR6013, lub innych podłączonych urządzeniach HEOS, w tym Spotify, radio internetowe TuneIn, Amazon Music, Sound Cloud, Tidal, Napster lub Deezer i innych (*). Możesz również streamować muzykę z telefonu, pamięci USB lub lokalnych dysków sieciowych - wszystko to przy użyciu aplikacji HEOS z obsługiwanymi funkcjami ulubionych utworów oraz list odtwarzania.
* Dostępność różni się w zależności od regionu, może być wymagana subskrypcja.

Sterowanie głosowe Amazon Alexa
Ciesz się funkcjonalnością sterowania głosowego dzięki kompatybilności z Amazon Alexa. Dostosuj głośność, przejdź do następnego utworu, przełącz wejścia dla różnych odtwarzaczy multimedialnych i nie tylko - "Just Ask". Pobierz HEOS Home Entertainment Skill, aby włączyć polecenia głosowe Amazon Alexa dla amplitunera SR6013, urządzeń HEOS i innych wybranych produktów Marantz. Wymagane jest urządzenie Amazon Echo.

* Sterowanie głosowe Amazon Alexa dostępne w wybranych krajach i językach

Aplikacja Marantz AVR Remote
Przeprojektowana od podstaw, aplikacja Marantz AVR Remote zapewnia bezprecedensową kontrolę nad najnowszą generacją amplitunerów AV firmy Marantz z telefonów i tabletów z systemem iOS i Android. Wiele nowych funkcji, grafika oraz interfejs użytkownika zostały całkowicie zmienione: kontroluj moc, głośność, aktywne wejścia i ustawienia lub przełącz się w aplikacji do aplikacji HEOS, aby uzyskać dostęp do niesamowitej gamy treści muzycznych i serwisów streamingowych, a wszystko to dzięki bezprzewodowej technologii HEOS multi room.

Audio w wysokiej rozdzielczości
Odkryj niewiarygodną dokładność dźwięku w wysokiej rozdzielczości dzięki możliwości dekodowania do 24 bitów / 192 kHz bezstratnych plików ALAC, FLAC i WAV oraz ścieżek DSD 2.8MHz i 5.6MHz (audiofilski format SACD). Odtwarzaj muzykę w wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem portu USB na panelu przednim oraz z źródeł sieciowych, a także słuchaj innych popularnych typów plików, takich jak MP3.

Zaawansowana 32 bitowa konwersja cyfrowo analogowa na wszystkich kanałach
Aby uzyskać optymalny realizm oraz najszerszy zakres dynamiki przy najniższych zniekształceniach, amplituner SR6013 wyposażony został w zaawansowane, 32 bitowe przetworniki cyfrowo analogowe AKM na wszystkich kanałach. Zapewnia to stały, wysoki realizm oraz precyzyjne dopasowanie sygnału na wszystkich kanałach, co zapewnia najwyższą jakość odsłuchu.

Wysokiej jakości komponenty audio, Marantz HDAM oraz topologia Current Feedback
Wyposażony w ekskluzywny moduł Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), znajdujący się w naszych urządzeniach serii Referencyjnej, model SR6013 zawiera wiele modułów HDAM, które zapewniają doskonałą wydajność szerokopasmową przy niskim poziomie szumu, zbudowanych ze starannie dobranych, indywidualnie dostrojonych komponentów, w porównaniu do konwencjonalnych układów scalonych op amp. Technologia HDAM zapewnia ultra szybkie tempo przetwarzania, dostarczając wierną odpowiedź szerokopasmową oraz maksymalny zakres dynamiki, aby zagwarantować optymalną jakość dźwięku dzięki współczesnym formatom audio o wysokiej rozdzielczości.
Oprócz technologii HDAM, amplituner SR6013 wyposażony został również w technologię Current Feedback zamiast typowej konfiguracji sprzężenia napięcia zwrotnego. Innowacyjna technologia Marantz zastosowana w naszych pierwszych audiofilskich wzmacniaczach ponad 60 lat temu, technologia Current Feedback zapewnia szerokie pasmo przenoszenia w pętli i bardzo wysoką prędkość narastania, zapewniając doskonałą wierność szerokopasmowym źródłom audio.

Zintegrowane wejście gramofonowe Phono
Łatwo podłącz swój gramofon analogowy do amplitunera AV i ciesz się czystą intencją każdego nagrania w kolekcji winylowej.

Zaawansowana kalibracja Audyssey MultEQ XT32
Wyposażony w flagowy zestaw funkcjonalności Audyssey, amplituner SR6013 oferuje automatyczną korektę akustyczną pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32 przy użyciu zaawansowanych algorytmów DSP. Za pomocą dostarczonego mikrofonu pomiarowego analizuje on moc wyjściową każdego głośnika (łącznie z subwooferami) w maksymalnie 8 lokalizacjach pomiarowych, a następnie generuje precyzyjne filtry cyfrowe, które optymalizują każdy kanał pod kątem uzyskania najlepszego możliwego dźwięku.

Podwójne wyjście subwoofera
Pojedynczy subwoofer wymaga optymalnego umiejscowienia, aby uniknąć słyszalnych szczytów i spadków odpowiedzi niskiej częstotliwości w głównej pozycji odsłuchowej. Amplituner SR6013 umożliwia równoczesną obsługę dwóch subwooferów: umiejscowione w różnych lokalizacjach, wyrównują one odpowiedź niskiej częstotliwości, zapewniając dokładniejsze basy w dowolnym miejscu pomieszczenia odsłuchowego.

Multi Source / Multi room
Niezależnie jakie są potrzeby Twojej rodziny, amplituner SR6013 zaspokoi je wszystkie: możesz cieszyć się 7.1 kanałowym dźwiękiem surround w pokoju głównym, a jednocześnie odtwarzać dźwięk stereo z innego źródła w innej części domu. Po prostu podłącz parę głośników stereo do wzmacnianych wyjść z multi room lub podłącz oddzielny wzmacniacz stereofoniczny i głośniki wyjść przedwzmacniacza Strefy 2.

Kompatybilność z Smart TV
Dzięki funkcjonalności HDMI CEC (consumer electronics control) w niektórych telewizorach Smart TV można sterować amplitunerem SR6013 przy pomocy telewizyjnego pilota zdalnego sterowania. Po ustawieniu "HDMI control" na odbiorniku, ustaw funkcje sterowania odbiornika "Smart Menu", a ekran główny menu Smart Menu telewizora zapewni bezpośredni dostęp do wyboru źródła i trybu dźwięku surround, głównego menu konfiguracji i ustawień przycisków Smart Select.

Przyciski wyboru Smart Select
Amplituner SR6013 oferuje cztery przyciski Smart Select na przednim panelu i pilocie zdalnego sterowania: każdy przechowuje preferowane ustawienia - wybrane wejście, głośność i konfigurację Audyssey - dla określonego źródła. Po wciśnięciu przycisku amplituner SR6013 może być doskonale skonfigurowany do wszystkiego, od odtwarzacza Blu-ray lub dekodera do ulubionej internetowej stacji radiowej.

Prosta konfiguracja, łatwe użytkowanie
Dla zapewnienia łatwej instalacji, poziomy rząd terminali głośnikowych amplitunera SR6013 został oznaczony kolorami, oraz zestaw pasujących etykiet kablowych jest dostarczany w zestawie w celu zapewnienia prawidłowego podłączenia. Czytelny, graficzny interfejs użytkownika na wyświetlaczu AVR daje dostęp do asystenta ustawień, co w połączeniu z przewodnikiem Quick Start zapewnia wskazówki i umożliwia zoptymalizowanie najważniejszych ustawień, aby uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku, niezależnie od konfiguracji.

Najważniejsze parametry:

 • 9.2 kanałowy amplituner AV o mocy 185 W na kanał 
  Wystarczająca moc do wypełnienia dużych pomieszczeń słynnym dźwiękiem Marantz
 • Rozdzielczość 4K/60 Hz, 4:4:4 color resolution, HDR, BT.2020 , Dolby Vision oraz HLG (Hybrid Log Gamma) 
  Najnowsze standardy HDMI zapewniające kompatybilność w przyszłości
 • 8 wejść HDMI (w tym 1 z przodu) z pełną obsługą HDCP 2.2; 3 wyjścia HDMI (w tym strefa 2) 
  Zaawansowane możliwości przyłączeniowe: gotowość do równoczesnej obsługi telewizora i projektora, a nawet wyświetlacza w drugim pokoju
 • Obsługa eARC (Enhanced Audio Return Channel) 
  eARC obsługuje najbardziej zaawansowane formaty audio, takie jak Dolby Atmos i DTS: X za pośrednictwem pojedynczego połączenia HDMI między amplitunerami AVR i kompatybilnymi telewizorami
 • Konwersja sygnału analogowego na HDMI oraz skalowanie SD na HD / 4K 
  Jakość wideo HD z istniejących płyt DVD lub źródeł analogowych
 • Dolby Atmos (do 7.1.4 z zewnętrznym, 2 kanałowym wzmacniaczem) oraz DTS: X ™ (od 2.1.2 do 7.1.4 z zewnętrznym wzmacniaczem) 
  Wciągający dźwięk 3D z efektami górnej warstwy
 •  
 • DTS Virtual: X ™ 
  Ciesz się pełnym, wciągającym trójwymiarowym dźwiękiem bez zainstalowanych głośników wysokości
 • Marantz HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) 
  Opatentowana technologia wzmacniacza firmy Marantz, która ujawnia każdy detal dźwięku
 • Wbudowany moduł Wi-Fi z obsługą dwupasmową 2,4 GHz / 5 GHz 
  stabilne połączenie sieciowe Wi-Fi, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych
 • Wbudowana bezprzewodowa technologia HEOS multi room 
  Zintegrowana z innymi urządzeniami HEOS zapewnia rozrywkę w całym domu
 • AirPlay 2, Bluetooth, radio internetowe, Spotify Connect, Napster, Amazon Music, TIDAL, Deezer i inne 
  Dostęp do prawie nieograniczonych źródeł muzyki online
 • Obsługa DSD (2.8 / 5.6MHz), FLAC, ALAC i WAV 
  Streaming dźwięku wysokiej rozdzielczości z odtwarzaniem Gapless
 • Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume oraz Dynamic EQ 
  Zapewniają doskonałą optymalizację i wyrównanie brzmienia dla Twojego pokoju
 • Kompatybilność z Amazon Alexa 
  Sterowanie urządzeniem i wybór muzyki przez polecenia głosowe (wymagane urządzenie Amazon Echo)
 • Oznaczone kolorami terminale głośnikowe, Setup Assistant, aplikacja Marantz AVR Remote 
  Bezproblemowa instalacja, konfiguracja i obsługa
 • Inteligentny tryb ECO z ustawieniem wyłączenia / włączenia / automatu 
  Oszczędność energii bez obniżania wydajności
 • Zaawansowane opcje multi room; 11.2 kanałowe przetwarzanie z wyjściami przedwzmacniacza dla wszystkich kanałów; Sterowanie RS232; Crestron Connected 
  Dźwięk i obraz w całym domu; rozszerzalna konfiguracja surround; gotowość do obsługi systemów automatyki domowej
 • waga netto: 12.70 kg
 • wymiary produktu: 440 x 398 x 161 mm