![]() Zapraszamy do sklepu www.audio-mix.pl |
Audio-Mix Sławomir Piotr Kurek ul. Jasna 1 62-510 Konin tel. +48 63240 69 85 +48 508 097 185 mail: sklep@audio-mix.pl |
Panel akustyczny Vicoustic VicPattern Ultra Beat XL.
Vicoustic VicPattern Ultra Beat XL nawiązuje swoim wzornictwem do rytmów muzycznych z organicznych sekwencji wzdłuż czterech poziomych linii.
Panele VicPattern Ultra Beat XL połączone obok siebie tworzą unikalną mieszankę wzorów wzdłuż linii. Panele akustyczne idealnie się łączą, dzięki niemal niezauważalnym połączeniom. Wysokowydajna warstwa pochłaniająca dźwięk VicPET Wool wewnątrz panelu powoduje, że jest on wysoko wydajny i bardzo skuteczny akustycznie. VicPet Wool to wełna pochodząca w 66% z recyklingu plastikowych butelek PET.
Panel akustyczny jest zamknięty w wysokiej jakości płycie MDF i laminacie wysokociśnieniowym (HPL), co czyni go wyjątkowym rozwiązaniem akustycznym. Bezproblemowo współpracuje z innymi produktami z gamy Vicoustic Pro Audio i Hifi. Najwyższej jakości i odporna na zarysowania powierzchnia zapewnia produktowi długą żywotność i jest łatwa w utrzymaniu w czystości.
Opcje produktu
Dostępne wykończenie: Black Matte