Audio Video Show

 

Audio Video Show 2023 już za kilka dni!

Mamy wielką przyjemność zaprosić Was na tegoroczne wydarzenie jako… wystawca! Tak – dokładnie! Jeszcze sami nie możemy w to uwierzyć, ale będziemy współtworzyć 25 edycję drugiej największej wystawy tego typu w Europie!

Jesteśmy dla Was od piątku do niedzieli (27.10-29.10) w hotelu Radisson Blu Sobieski Hotel, pokój 106. Zabierzemy ze sobą legendarny, dookólny dźwięk Mbl Akustikgeräte Radialstrahler 126 razem z absolutnie wyjątkową elektroniką niemieckiej firmy – Noble Line. Pokażemy się również w roli dystrybutora francuskich kabli Esprit, które po prostu trzeba zobaczyć i… przetestować!

Nie kryjemy ekscytacji faktem, że w ciągu trzech dni imprezy w stolicy pojawią się setki tysięcy odwiedzających, których ugościmy jako jedni z 150 wystawców, a nasz system stanie obok 600 marek audio. Serca biją mocniej na samą myśli tej niesamowitej przygody i, szczerze, już nie możemy się doczekać!


Dowiedz się więcej o Audio Video Show:
www.audioshow.pl

W czwartek, piątek, sobotę oraaz poniedziałek 26-30.10 salon jest nieczynny, ale gorąco zachęcamy do odwiedzenia nas właśnie na Audio Video Show 2023.

Do zobaczenia!