Wielki powrót Cantona

 

Po wielu latach nieobecności do naszej oferty produktowej wraca historyczna i tradycyjna marka jaką jest Canton. Jesteśmy pełni podziwu kunsztu i jakości wykonania oraz doskonałych wrażeń słuchowych nowych produktów Cantona.

Tradycja dobrego brzmienia
Już w drugiej generacji opracowywane są głośniki, które tworzą prawdziwe doświadczenia i nowe światy dźwięku dla miłośników muzyki i filmu. Od samego początku firma była w rękach rodzinnych – wraz z założycielami Güntherem Seitzem, Achimem Seitzem, Oliverem Hennelem i Christophem Krausem, Canton w przyszłości pozostanie własnością rodzinną. W siedzibie głównej i zakładzie produkcyjnym w Weilrod oraz fabryce komponentów niedaleko Tachau w Czechach, Canton zatrudnia około 150 osób.

Dostosowując się do każdego budżetu i wielkości pomieszczenia, oferowane jest w sumie 12 asortymentów produktów, każdy z różnymi komponentami hi-fi. Głośniki eksportowane są aż do 53 krajów, dzięki czemu mają dużą obecność na międzynarodowym rynku hi-fi. Produkty są znane i cenione na całym świecie.