Martin Logan Motion dźwięk inspirowany głośnikami elektrostatycznymi.

05-10-2019

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą odsłoną serii Motion Martin Logan. Dźwięk inspirowany głośnikami elektrostatycznymi. 

Od momentu wprowadzenia na rynek seria Motion zyskała uznanie za swoją wydajność i jakość. Recenzenci (wymienieni poniżej) uwielbiali jej „niewiarygodnie realistyczną tonalność i obrazowanie”, „doskonały bas” i „ostro zdefiniowaną scenę dźwiękową”. „Jedne z najlepszych kolumn, które testowałem”, „dostajecie kolumnę kompletną i wartą każdej ciężko zarobionej monety”.

Kiedy więc przyszedł czas na wprowadzenie nowej generacji serii Motion, postanowiliśmy nie zmieniać tego, co w niej najlepsze. Współczesne kolumny w wielu aspektach wykorzystują tę samą klasyczną technologię, co poprzednie generacje, ale dzięki nowym obudowom zyskują zrewolucjonizowaną jakość. Rezultat jest taki sam, ale inny - znajomy, ale nieoczekiwany.

Nowa seria Motion dostarcza niezwykłych emocji z każdą kolejną nutą. Zwróć uwagę na szybką reakcję i wolne od zniekształceń przetworniki wysokotonowe z technologią Folded Motion, która naśladuje w swojej skali wydajność dużych paneli elektrostatycznych Martin Logan. Szeroka, realistyczna dynamika średniego zakresu, płynnie połączona z głębokim basem, osiągnięte dzięki dokładnym tolerancjom niestandardowych ręcznie budowanych zwrotnic. Ideały są uwielbiane przez wielu za nienaganną akustykę i czystą wydajność.