Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Zintegrowany wzmacniacz stereo Technics SU-G700M2
Mechanizm JENO (eliminacja zniekształceń typu jitter i optymalizacja kształtowania charakterystyki szumów)W celu zapewnienia bezstratnego, wiernego przekazu dużej ilości danych audio zawartej w sygnale płynącym do kolumn głośnikowych, w sekcji wzmacniacza mocy SU-G700M2 zastosowano w pełni cyfrowy układ wzmacniający, w tym mechanizm JENO realizujący koncepcje projektowe referencyjnych systemów marki Technics. W celu rozwiązania problemu związanego z degradacją jakości dźwięku powodowaną przez zniekształcenia typu jitter, co często stanowi problem w konwencjonalnych wzmacniaczach cyfrowych, model SU-G700 wyposażono w oryginalne obwody do redukcji tego typu zniekształceń, eliminujące je w całym słyszalnym paśmie akustycznym.
Zastosowano również unikatowy układ przetwarzania sygnałów PWM o dużej precyzji, niezbędny do osiągnięcia wysokiej jakości dźwięku. Dzięki optymalizacji parametrów, takich jak szybkość kształtowania charakterystyki szumowej, stopień i liczba kwantowania, opartych na naszej unikatowej fachowej wiedzy, dane zawarte w źródłach o wysokiej rozdzielczości są bezstratnie konwertowane na sygnały PWM – nawet w szerokim zakresie dynamiki. Technologie te zapewniają niezwykle naturalną i szczegółową reprodukcję dźwięku, co pozwala słuchaczowi odczuwać nawet delikatne niuanse muzyczne.
LAPC (kalibracja fazy z dostosowaniem do obciążenia) Impedancja kolumn głośnikowych zmienia się przy poszczególnych częstotliwościach, dlatego wzmacniacz powinien napędzać głośniki w sposób niezależny od ich charakterystyki. Niemniej jednak konwencjonalne wzmacniacze cyfrowe są podłączone do kolumn za pośrednictwem filtra dolnoprzepustowego w stopniu wyjściowym, co powoduje, że wpływ charakterystyki impedancji kolumn na te wzmacniacze jest jeszcze większy.
Ponadto podczas gdy charakterystykę amplitudową konwencjonalnych wzmacniaczy można było poprawić ze względu na ujemne sprzężenie zwrotne, nie udawało się poprawić charakterystyki fazowej. Dlatego właśnie opracowaliśmy algorytm optymalizacyjny, dzięki któremu uzyskuje się idealną odpowiedź impulsową za pomocą cyfrowego przetwarzania sygnału poprzez pomiar charakterystyki fazy — amplitudy częstotliwości wzmacniacza dla podłączonych głośników. Ta nowa technika umożliwia spłaszczenie charakterystyki częstotliwościowej amplitudy i fazy, co wcześniej nie było możliwe, jak również zapewnia wysoką jakość dźwięku o bogatym wyrazie przestrzennym.
Zaawansowany, szybki i cichy zasilacz Technologia zasilania wdrożona w modelu SU-R1000 klasy referencyjnej zapewnia wyższą moc głośnika oraz poczucie większej energii. Częstotliwość pracy impulsowej została podwyższona z konwencjonalnego pasma 100 kHz do pasma 400 kHz w celu dostarczania stabilnego napięcia i zasilania oraz ograniczenia negatywnego wpływu modulacji na jakość dźwięku. Urządzenie jest wyposażone w te same przetworniki GaN FET i SiC SBD, co zamontowane w modelu SU-R1000, aby zapewnić maksymalną wydajność szybkiego systemu zasilania impulsowego.
Dodatkowo na późniejszym etapie mamy regulator o bardzo niskim poziomie emisji hałasu. Zapobiega on zmniejszeniu regulacji z powodu stałej częstotliwości pracy impulsowej oraz minimalizuje wplatanie składnika hałasu w wysokie częstotliwości. Wynikiem jest niski hałas i bardzo czuły zasilacz, który maksymalizuje wydajność wzmacniacza cyfrowego.
Konstrukcja trójdzielna We wzmacniaczach zintegrowanych pracuje cały szereg obwodów, na przykład obsługujących mikrosygnały pochodzące z podłączonych źródeł lub też pracujących z prądami o dużym natężeniu, takich jak obwody stopnia wyjściowego i obwody zasilacza. W modelu SU-G700M2 zastosowano konstrukcję trójdzielną, a pomiędzy blokami obwodów zainstalowano ścianki działowe dostosowane do obsługiwanego poziomu sygnału To eliminuje interferencje pomiędzy blokami obwodów i pozwala uzyskać wyrazisty dźwięk. Poza konstrukcją trójdzielną model SU-G700M2 ma dolną obudowę o konstrukcji dwuwarstwowej z płytami stalowymi o grubości 1,2 mm i 2 mm, górny panel wykonany z płyty stalowej o grubości 1,6 mm oraz aluminiowy panel przedni o grubości 7 mm w celu lepszego tłumienia drgań.
Wejście PHONO o niskim poziomie szumu Teraz jest obsługiwane wejście PHONO MC. Wejście PHONO osiąga niski poziom szumu przy użyciu różnicowej konfiguracji połączenia równoległego na pierwszym stopniu (low-noise FET). Ponadto 4-poziomowa regulacja zysku umożliwia wybór najlepszego zysku odpowiednio do mocy wkładu. Umożliwia to optymalne odtwarzanie wysokojakościowych analogowych źródeł dźwięku dostosowanych do środowiska użytkownika.
Wzmacniacz słuchawkowy klasy AA Model SU-G700M2 wykorzystuje wzmacniacz słuchawkowy klasy AA z izolowanymi obwodami wzmacniacza wykorzystywanymi do wzmacniania napięcia i wzmacniania prądu sygnału dźwiękowego. Napięcie jest wzmacniane przez wysokiej klasy wzmacniacz operacyjny, prąd jest wzmacniany przez wzmacniacz operacyjny z możliwością dostawy wysokiego prądu, a wysokiej jakości sygnał wyjściowy PWM z mechanizmu JENO jest konwertowany na analogowy z dużą precyzją, umożliwiając poprzez to idealne napędzenie słuchawek. Umożliwia to odtwarzanie muzyki przy niskim poziomie zniekształceń i szerokim paśmie częstotliwości bez względu na impedancję obciążenia słuchawek.
Wysokiej jakości części:
Najważniejsze parametry
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie